Vinný sklep U Surmanů - ČeskyVinný sklep U Surmanů - EnglishVinný sklep U Surmanů - DeutschVinný sklep U Surmanů - RussianVinný sklep U Surmanů - FrancaisVinný sklep U Surmanů - EspanolVinný sklep U Surmanů - ItalianoVinný sklep U Surmanů - SlovenskyVinný sklep U Surmanů - Polski

O nás

Úvod

Navštivte Kravíhorskou svobodnou republiku BořeticePřijměte srdečné pozvání do rodinného vinného sklípku, kde se víno dělá s láskou a radostí, kde víno zraje, kde se zpívá a veselo bývá.

Vítáme Vás na stránkách našeho sklípku.Náš sklípek se nachází ve spodním frejdu č.evidenční 189 asi uprostřed, kousek od sídla presidenta republiky Kravíhorské republiky.

Náš stylový vinný sklípek je jeden znej navštěvovaných sklípků a nachází se na území Svobodné spolkové republiky Kraví hora Bořetice v lokalitě 260 vinných sklípků a má Vám opravdu co nabídnout. Ve stylovém prostředí sklepních prostor najdete příjemné posezení  až pro 80 osob.V průběhu večera Vás čeká degustace vína, při níž se od  majitele sklípku dozvíte všechno, co Vás o víně zajímá a ochutnáte kvalitní odrůdová a přívlastková vína. 

Sklípek se skládá ze tří částí. První část je vstup do sklípku, kde máme bar a posezení pro dvacet lidí s krbem. Druhá část sklípku je pro skladování a zrání vína, kde se provádí degustace vín. Třetí je stylový sklípek celoročně vytápěný slouží k posezení a tanci.V letních měsících máme před sklípkem zastřešenou terasu, kde je krásný výhled na okolní krajinu. Máme zde udírnu a gril kde se dají dělat grilované a uzené pochoutky. Ve sklípku většinou začínáme teplou večeří, pak je degustace vín, která trvá zhruba 1-2 hod. záleží na náročnosti návštěvníků. Ochutnáte kolem 10 vzorků, které pak podáváme během celého večera. Po domluvě připravíme i vegetariánskou stravu. Dále Vám můžeme připravit sele na rožni. Cena záleží na velikosti selete.

Sklepní prostory se hodí pro degustaci vín, pořádání firemních večírků, oslav narozenin, autobusových zájezdů, svateb, seminářů, školních srazů, promocí a přátelského posezení u dobrého vína. Pro ty kteří přijedou na kole a motorkáře máme úschovnu. Bořetice jsou protkané cyklostezkami, takže krásné vyjížďky po okolí.

Pokud si přejete jen  degustaci vín na 1 hod - degustace 10 vzorků vín s odborným výkladem cena 150 Kč na osobu.

Moravská domácí kuchyně, zabíjačky, opékaná selata - to vše Vám přinese zážitky na dlouhou dobu. A když dobré jídlo, tak k tomu i dobré pití. 

Nabídka vín k degustaci a prodeji: bílá vína: Veltlínské zelené, Ryzlink vlašský,, Muškát moravský, Rulandské šedé, Tramín  červený, Chardonnay, ,Souvignon. 

Červená vína : Vavřinecké, Modrý Portugal, Frankovka, André, Zweigeltrebe, Cabernet Souvignon, Rulandské modré, Mazlík.
Všechna vína si můžete zakoupit, nebo Vám je můžeme poslat přepravní službou.

K dobré zábavě Vám můžeme zajistit  cimbálovou muziku, - cena. 1.500 Kč na hodinu hrají nejméně 4 hodiny.. Klávesy, harmonika a kytara si účtuji 400 Kč na hodinu, saxafon, kytara, v jedné osobě 600 Kč na hod. 
Také Vám můžeme pustit reprodukovanou hudbu.

Po vesele prožitém večeru Vám můžeme zajistit ubytování přímo nad sklípkem kde máme kapacitu 24 lůžek. Pokud naše kapacita nebude stačit můžeme nabídnout ubytování na hotelu Modré hory,hotel Kraví hora, penzion Mlýn nebo levnější ubytování na ubytovně.O víkendech a v měsících září až prosinec nám ubytovací kapacita v Bořeticích nestačí, tak Vám zajistíme ubytování ve vedlejších vesnicích, vzdálené 2-3 km. Odvoz ze sklípku zajistíme Taxi službou.Věříme, že Vaše návštěva nebude poslední, že si oblíbíte toto nádherné místo a budete se rádi vracet k dobrému vínu a za dobrou náladou.

ZEH_6471
ZEH_6471

Kraví hora

Je Svobodnoá spolková republika Kraví hora ( SSRKH)

Byla založena 12.11. 2000 při volbách do senátu.Samostatně byla volena vláda a president Svobodné spolkové republiky Kraví Hora přímou volbou. Kdo získal nejvíc hlasů byl presidentem, druhý s nejvyšším počtem hlasů se stal premierem vlády a dalších osm ministrů. Tímto volebním aktem byla také republika vyhlášena. Státními symboly republiky je státní vlajka, znak republiky, hymna republiky a vlajka presidenta republiky.Vydala své pasy, má svojí měnu  - jeden Kravíhorec. Republika má svou  ústavu. ˇUřední řečí republiky je Bořečtina. Navázali jsme kontakty s Valašským královstvím Bolka Polívky a markabstvým lašským Dr.Radimem Uzlem csc.     

Republika má 260 vinných sklípků rozložených mimo obec. Je rozdělena na čtaři části. Zahraničí sklepy, Hliníky, Horní frejd a Spodní frejd.

ZEH_6437
ZEH_6437